درباره ما

درباره فروشگاه door24 :

فروشگاه door24 مجموعه ای کامل و جامع در زمینه دربهای اتوماتیک است که در بستر اینترنت و تحت حمایت ایستگاه تخصصی درب برقی با مدیریت امین گلی حقیقی فعالیت می کند. این فروشگاه با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است جایگاه ویژه ای را در میان مصرف کنندگان به دست آورد.

نمایندگی های معتبر در زمینه درب های اتوماتیک ، راهبند ، کرکره اتوماتیک، درب اتوماتیک شیشه ای ، درگاه امنی را برای خرید اینترنتی مشتریان فراهم ساخته است. اعتقاد داریم آنچه که باعث رشد و توسعه ما در این سال ها شده است فقط فاکتور کیفیت در ارائه خدمات و صداقت در فروش بوده است بنابراین بزرگترین هدف خود را بالابردن کیفیت در راستای رضایت مندی مشتریان خود می دانیم.

 

درباره مدیریت فروشگاه :

امین گلی حقیقی تلاش نموده تا همیشه دانشی به روز با بهترین فن آوری را بیاموزد و تحقیقات موثری در زمینه صنعت داشته است.

در سال 87 موفق به ثبت اولین اختراع خود با نام خم کن روغنی قوطی آهنی شد که این اختراع استارتی شد تا بتوانیم هر نوع قوطی را با حفظ ماهیت اصلی آن خم کنیم.

ثبت اختراع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در سال 94 با اخذ نمایندگی انحصاری ایران از شرکت ام هوس ایتالیا (گروه صنعتی نایس) توانستیم خدمتی جدید به هموطنان ارائه کنیم

در سالهای بعد با اخذ نمایندگیهای مختلف و گذارندادن دوره های مختلف همیشه سعی در کسب دانش روز دنیا و استفاده از جدید ترین تکنولوژی  داشته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات رسانی را به هموطنان و مشتریان ارائه دهیم.

 

مدرک فنی حرفه ایمدرک فنی حرفه ایمدرک فنی حرفه ای

 

مدرک onautomationنمایندگی آکرولمدرک آموزش دربهای اتوماتیک نایس

 

در سال 97 توانستیم خدمتی نوین ارائه کنیم در جهت افزایش سطح کیفیت و دانش همکاران و نصابان رسته درب اتوماتیک و طبق تفاهم نامه ای با اتحادیه درب و پنجره سازان انجام شد امین گی حقیقی مجری طرح آموزش نصابان رسته دربهای اتوماتیک گردید.

 

تفاهم نامه

 

ما بر آن شدیم تا با ایجاد فروشگاه door24.ir بهترین اجناس را با مناسبترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم .

در بخش آموزش سایت راهنمای نصب (به صورت رایگان) و آموزشهای مربوطه قرار دادیم تا گامی موثر در بالابردن سطح دانش همکاران داشته باشیم.

 

پروانه کسب

 

امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات و مشاوره به هموطنان عزیز و حمایت از کالای ایرانی در ساخت کشوری سربلند سهیم باشیم.

 

 با کمال میل پذیرای هر گونه انتقاد و پیشنهاد از سوی شما مشتریان و همکاران عزیز هستیم.